פת נסיעות וייטנאם
Vietnam travel map
מידע על נסיעות ויטנאם
ביקורות על נסיעות

הקדמה אודותינו

BudgetVietnamTour.com הוא אחד מפורטלי הנסיעות שמופעל על ידי צוות מקצועי ב- VIETNAM SPIRIT TRAVEL. אנו מנסים כמיטב יכולתנו להפוך את חגי החלום שלך לווייטנאם למימוש

המשימה שלנו היא לארגן למטיילים בווייטנאם לראות ולחוות את וייטנאם האמיתית, ללמוד על ההיסטוריה שלנו, על התרבות שלנו, לפגוש את האנשים, ליהנות מהאוכל הטעים ולחזור הביתה עם חווית זמן החיים.

מטרתנו היא לשמח כל לקוח, בכל פעם מחדש, באמצעות שירות מותאם אישית יוצא מן הכלל, מוצרים נפלאים, ויעדים מדהימים!

יועצי הנסיעות המקוונים שלנו יהיו איתך מהודעת הדואר האלקטרוני הראשונה או שיחת טלפון ועד לרגע שאתה חוזר הביתה. אנו מחויבים לענות על רצונות הלקוח, ומשוב של לקוחות, אנו מעריכים ללא הרף כיצד אנו יכולים לשפר את השירות שלנו.

אנו מתמחים בטיולים בהתאמה אישית ובהתאמה אישית עבור אנשים פרטיים, משפחתיים, אנשי עסקים וקבוצות, גדולים כקטנים, ברחבי וייטנאם במחירים נוחים.

אנו מציעים גם את המחירים הטובים ביותר למלונות עבור כל יעדי התיירות הפופולריים בווייטנאם כמו: Hanoi, Ho Chi Minh, Nha Trang,Phan Thiet, Hoi An, Hue, Phu Quoc

בנוסף, השירותים שתקבלו מאיתנו כוללים שירותי העברה ושירותי הזמנה (כולל פעילויות ואירועים, כרטיסי טיסה פנים-לאומיים בווייטנאם, והפלגות נהר האלונג והמקונג).

אנו מציעים חבילות סיור שונות בווייטנאם המכסות את מרבית אזורי וייטנאם ומרחיבות את יעדינו ללאוס וקמבודיה. אנו מציעים אפשרויות רבות ומגוונות לצרכי הנסיעות שלך בויאטנם, לאוס או קמבודיה.

מרבית הסיורים שלנו הם סיורים פרטיים שמשמעותם שהסיור שלכם תוכנן במיוחד בשבילכם ולכל סיור יהיה מדריך טיולים משלו ונהג מורשה.

כל חבילה לסיור תכסה את כל ההעברות הביתיות, הזמנות המלון ואתרים בהם ביקרו. אם יש לך דרישות מיוחדות, אתה יכול להתאים אישית את הסיור שלך, וכל הייעוץ בחינם.

לא משנה איזה סוג של סיורים, אנו יכולים לארגן עבורכם אותם במשלוח ובסבלנות רבה. במטרה להתמקד בכל לקוח שמחה ומשביעת רצון לאחר הטיול הנפלא בווייטנאם בלב שלם, יש לנו יותר מדי תודה ושבחים גדולים מהלקוחות. אנשים רבים חוזרים איתנו להודוצ'ינה או מפנים אותנו למשפחותיהם וחבריהם.

מדריך הטיולים הנלהב שלנו ומובילי הטיולים בקיאים ובעלי ניסיון. הם לוקחים אתכם למיטב האטרקציות והמראות ברכבים נוחים עם נהגים בטוחים.

אנו עובדים קשה כדי להעניק ללקוחותינו חופשות בלתי נשכחות לווייטנאם, לאוס וקמבודיה.

חופשה זולה בויאטנאם | סוכנות נסיעות זולה בויאטנאם | לנסוע במחיר זול בויאטנם

BUDGETVIETNAMTOUR.COM
Email: contact@budgetvietnamtour.com

 

 

 

Back to top